Regulamin korzystania z serwisuTuxi.pl - Darmowy hosting zdjęć zastrzega sobie prawo do usuwania zdjęć z naszego serwera jeśli zostaną one uznane za nielegalne, zużywające zbyt dużej przepustowości, lub z innego powodu według naszego uznania. Pliki zużywające zbyt dużo pasma będą usuwane na bieżąco. Nie zezwalamy na przesyłanie treści niezgodnych z prawem polskim, dotyczy to zarówno galerii publicznej jak i prywatnej. Również nie zezwalamy na zdjęcia, które przedstawiają nielegalne działalności lub tematy. Wszystkie zdjęcia uznane za nielegalne będą zastępowane Logotypem Hostingu Tuxi.pl

Osoby, które będą lamać postanowienia tego regulaminu zostaną zablokowane (na podstawie adresu IP).

Tuxi.pl - Darmowy hosting zdjęć nie ma żadnych praw autorskich do zdjęć na tej umiszczonych w serwisie. Wszystkie przesłane pliki są chronione prawem autorskim przez ich właścicieli.

Zdjęcia przesłane do Tuxi.pl - Darmowy hosting zdjęć są publiczne w galerii, o ile nie zdecydujesz się zaznaczyć opcji "prywatne". Po przesłaniu pliku, zostanie podany link, do wyświetlenia pliku na innych stronach internetowych, będzie on dostępny publicznie za pośrednictwem galerii, jeśli zdecydujesz się na jego publikację.

Regulamin Tuxi.pl - Darmowy hosting zdjęć może zmienić w dowolnym momencie i bez ostrzeżenia lub wcześniejszego powiadomienia.

Zapraszamy do Hosting-zdjec.pl